RYTUAŁY EGIPSKIE

Heka jest najpotężniejszą starożytną egipską magiczną mocą

W egipskim rytuale Heka możesz prosić o wszytko.

Powrót ukochanego,

Odseparowanie kochanki od Twojego męża,

Szczęście w finansach i grach.

Rytuał trwa 4 dni tak jak cztery pory roku, jak 4 żywioły.

Obrzęd składa się z 4 godz sesji, wykonywanych przez cztery noce z rzędu. 

Do wykonania obrzędu będzie mi potrzebna Twoja energia zaklęta w materiałach biologicznych. Przed rytuałem zostanie zrobiony Talizman w którym zostanie umieszczona magiczna moc. Po czterech dniach rytuału wyślę do Ciebie Talizman.

Napisz do mnie. Opowiedz mi czego pragniesz, a ja sprawdzę czy rytuał Heka będzie dla Ciebie odpowiedni ponieważ każda osoba jest inna i po gruntownej analizie numerologicznej i astrologicznej Waszych imion oraz dat urodzenia dobiorę najkorzystniej działające rytuał, świece, zioła.

    Magia zawsze była tajemniczym sposobem na osiągnięcie celów. W przypadku cywilizacji starożytnego Egiptu była postrzegana jako sposób komunikowania się z Bogami, proszenia o szczęście, a także sposób na interakcję ze światem duchowym.

    Heka, magia starożytnych Egipcjan, nadal jest jedną z najbardziej tajemniczych i fascynujących praktyk magicznych na świecie. 

    Pierwsze informacje o magii starożytnego Egiptu pochodzą z około 4500 pne Magiczne talizmany, które powstały w tamtych czasach, do tej pory mają swoją moc.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *