Numerologia

Numerologia krążyła po niezwykle długiej historii, rozpoczynając swoją podróż w kolebce cywilizacji. Wczesne życie w Mezopotamii przeżywało cykle księżyca, gwiazd i innych wzorców liczbowych występujących w przyrodzie, liczby stopniowo stawały się skorelowane z pewnymi atrybutami. Zaowocowało to systemem badań numerycznych, z którego wielu od wieków korzystało, aby lepiej zrozumieć związek między sobą a ich miejscem w wielkim schemacie istnienia. Numerologia opiera się na założeniu, że liczby wibrują pewne cechy lub cechy, a dokładny profil postaci, motywacji, talentów i ścieżki życiowej można skonstruować na podstawie ich imienia i daty urodzenia. Wymaga to zastosowania wartości liczbowych do liter, które są wtedy (jak data urodzin) sumowane i zmniejszane do jednej cyfry.

Twój numer ścieżki życia jest prawdopodobnie najbardziej wpływowym aspektem numerologicznym, który należy wziąć pod uwagę. Liczba ta zależy od daty urodzenia i przedstawia, kim jesteś w tym momencie. Wskazuje konkretne cechy, które są obecne i prawdopodobnie będą aktywne i wpływowe przez całe życie

Zgodnie z teorią każda liczba ma unikalną wibrację, nadając jej określone właściwości. Właściwości te mogą rzucić światło na zachowanie danej osoby lub przewidzieć, czy romantyczni partnerzy są zgodni. Analiza numerologiczna może określić szczęśliwą liczbę osób lub szczęśliwy dzień. Cykliczne liczby mogą dać wskazówki, jak działa świat lub znaczenie ludzi i wydarzeń. Nic nie dzieje się przypadkowo – wszystko dzieje się z powodu liczb.

każda liczba ma określoną wibrację . Ludzie, żywność, przedmioty i kolory także wibrują. Aby żyć produktywnie i harmonijnie, ludzie powinni upewnić się, że ich środowisko wibruje w harmonii z własnymi wibracjami. Koncepcja ta pojawia się często w innych praktykach nowego wieku, z których niektóre opisują ją jako wpływ ruchu cząstek subatomowych. Jednakże przeprowadzono niewiele badań naukowych w celu zidentyfikowania lub ilościowego określenia takiej wibracji lub analizy jej wpływu na ludzką egzystencję.

Jeśli chcesz poznać swoją liczbę, lub sprawdzić czy pasujecie do siebie. Napisz do mnie

Cena za analizę numeroligiczną 95 zł