TAROT

Tarot pomaga w zetknięciu się ze Twoją Wyższą Jaźnią

Mówiąc o odczytach, pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć, jest fakt, że istnieją dwa różne typy odczyty tarota: odczyty pytań i otwarte odczyty. W czytaniach pytań zajmujesz się konkretnym pytaniem. Tarot nie ma na celu odpowiadania na konkretne pytania tak lub nie. Większość z nich twierdzi, że nie powinna być również używana do podejmowania decyzji, ale zamiast tego powinna być używana jako przewodnik, który pomoże ci podjąć decyzję samodzielnie. Z tego powodu bardzo ważne jest sposób zadawania pytania.

  • Zachowaj swoje opcje otwarte : Jeśli masz odpowiedź przed czytaniem. W jaki sposób możesz zachęcić teściową do wyprowadzki, w przeciwieństwie do pytania, w jaki sposób możesz się z nią dogadać, zawęża zakres prawdziwego pytania, odpowiadając na nie, zanim jeszcze zaczniesz.
  • Znajdź najlepszy poziom szczegółowości : Twoje pytanie powinno być skoncentrowane, ale nie zbyt szczegółowe. Zamiast patrzeć na jeden aspekt problemu, znajdź sposób, aby spojrzeć na niego szerzej. Na przykład, zamiast pytać, w jaki sposób możesz uczynić swoje życie domowe mniej chaotycznym, zapytaj, w jaki sposób można lepiej zrównoważyć harmonogramy rodzinne. To skoncentrowane pytanie. Ale nie posuwaj się tak daleko, aby pytać, w jaki sposób można koordynować harmonogram baseballu, piłki nożnej i Cub Scouta, a jednocześnie mieć czas na rodzinę – to zbyt szczegółowe. Uwzględnij tylko minimalny poziom szczegółowości potrzebny do wyrażenia tego, czego chcesz się nauczyć z kart.
  • Skoncentruj się na sobie : jeśli czytanie jest dla Ciebie, upewnij się, że twoje pytanie koncentruje się na tobie, a nie na kimś innym, kto Twoim zdaniem może być źródłem twojego problemu. Na przykład pytanie, dlaczego nastolatek eksperymentuje z narkotykami, koncentruje się na nich, a nie na tobie. Pytanie o rolę, jaką odgrywasz w podejmowaniu przez nastolatka decyzji o eksperymentowaniu z narkotykami, przywraca ci to pytanie.
  • Pozostań neutralny : Twoje pytanie nie powinno wyrażać z góry założonego poglądu, że twój pogląd jest koniecznie właściwy. Na przykład pytanie, dlaczego wykonujesz więcej pracy w domu niż współmałżonek, nie jest neutralne; pytanie, w jaki sposób możesz uzyskać więcej współpracy od współmałżonka, jeśli chodzi o prace domowe, jest neutralne.
  • Bądź pozytywny : to proste. Zamiast pytać, dlaczego nie wydarzyło się konkretne wydarzenie, zapytaj, co możesz zrobić, aby to wydarzenie się wydarzyło.

Otwarte odczyty odnoszą się do większych aspektów twojego życia, a nie do konkretnego obszaru lub pytania. Zwykle są one wykonywane, gdy wchodzisz w nową fazę życia, taką jak ślub, ukończenie college’u lub założenie rodziny. Można nieco skierować czytanie, jeśli masz ogólny obszar, który chcesz objąć, na przykład karierę lub zdrowie, ale jest to tak specyficzne, jak kierunek.

    Jeśli chcesz wiedzieć co karty mówią to zobaczę dla Ciebie