Oczyszczanie Czakr

Kiedy moja wędrówka przywiodła mnie do Indyjskiego miasta Konark. Pozostałem tam na dłużej aby oczyścić swoje czakry i nauczuć się oczyszczać innym osobą potrzebującym. Energia musi w nas płynąć bez żadnych przeszkód . Wtedy jesteśmy szczęśliwi i zdrowi.

Nasze siedem czakr to kanały ważnych mocy naszej osobowości – energii mentalnej i emocjonalnej – i mogą nas wprowadzić w działanie, zarówno pozytywne, negatywne lub neutralne. Kiedy są zablokowane, nasza energia jest również zablokowana. Wpływa na nasze ogólne samopoczucie fizyczne i psychiczne. Ponieważ czakry są subtelnymi ośrodkami. Nie tylko wpływają na nie widoczne ostre energie. Nasze myśli, subtelne stany emocjonalne, nasz system przekonań, nasze materialistyczne pragnienia, wszystko, co może na nie wpłynąć i uczynić je nieczystymi. Oczyszczenie naszych czakr powinno zatem być sposobem na oczyszczenie naszego emocjonalnego i mentalnego świata, i odwrotnie, nasz czysty umysł i uczucia powinny przynieść odrobinę świeżego powietrza w naszym polu aury i pomóc naszym ośrodkom energii pozostać czystymi. Prawie wszystkie choroby wyrażają się najpierw na poziomie psychicznym i emocjonalnym. Jeśli zastanawiasz się, jak to możliwe, przyjrzyjmy się przykładowi z naszego codziennego życia. Doświadczamy stresu po pierwsze na naszym poziomie mentalnym, jako rodzaj presji psychicznej, rodzaj przytłaczającego napięcia, które, jeśli nie zostanie rozwiązane, może przejść do sfer emocjonalnych i wreszcie na poziomy eteryczne, gdzie powstają blokady energetyczne. Później te same przeszkody schodzą do naszego ciała fizycznego, manifestując się stanem zdrowia.

Nasze subtelne ciało energetyczne jest ogniwem łączącym nasze ciało fizyczne z jeszcze wyższymi poziomami manifestacji, naszymi emocjami, naszym umysłem i duchem. Kiedy nasze czakry są regularnie czyszczone, wszystkie sfery naszego życia będą ze sobą w harmonii, a Boska energia będzie płynąć w obu kierunkach bez żadnych przeszkód. Będziemy czuć się bardziej zrównoważeni, zdrowsi i nieustannie napływający kreatywnych pomysłów i zwiększonej wydajności. 

Jeśli czujesz blokady, czujesz ze zdrowotnie podupadasz. Oczyszcze Twoje czakry aby energia płynęła.

Oczyszczam czakry przy użyciu tybetańskich mis śpiewających. Równoważą centra energetyczne i usuwają blokady. 

Oprócz zmniejszenia stresu, stworzenia głębokiego poczucia spokoju i doprowadzenia do stanu alfa świadomości. Synchronizuje Twoje wewnętrzne wibracje i zrównoważe Twoje czakry.